Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Селска дискотека. Грозновата девойка седи в ъгъла и се прозява. Никой не я кани на танц, никой не я заговаря... Изведнъж към нея се запътва здравеняк и я поканва. - От тук ли сте? - заговаря го девойката. - Да, но ме нямаше дълго време. - А защо не съм Ви виждала? - Лежах 15 години за убийство. Заклах жена си с брадва. Момичето пооправя прическата си, усмихва се и кокетно казва: - О, значи сте ерген?
Разни 1,397 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е ДНК? - ЪЪЪЪ..... не знам. - Какво е нимфоман? - ЪЪЪЪ..... не знам. - Какво е... - Абе престани да ми задаваш въпроси аз да не съм Google.com?! - Новопостъпил нюйоркски полицай за пръв път излязъл с патрулна кола. Сержантът му дал по-опитен партньор. След час ги пратили да разпръснат група хора, които се мотаели на ъгъла на Четирийсет и трета улица. - Аз ще се справя сам - възбудено заявил новобранецът. Когато стигнали на Четирийсет и трета улица и видели малката тълпа на ъгъла, той скочил от колата и извикал: - Добре, разкарайте се. Нямате ли си домове? Тълпата не бързала да изпълни заповедта, затова полицаят повторил: - Хайде, разотивайте се. Озадачени, хората бавно тръгнали в различни посоки. Новобранецът се качил в колата. - Не беше зле, а? - гордо попитал партньора си той. - Да, добре се справи. Жалко, че беше автобусната спирка… Не разбирам хората, които през деня се жалват, че гълъб ги е наакал, а вечер с удоволствие пускат новините... Утро. Начумерен програмист влиза в кухнята си с благородната цел да се подкрепи с каквото и да е след безсънната нощ, прекарана над собствения компютър. След известно време в кухнята влиза жена му и виждайки, меко казано, скапаното настроение на мъжа си го пита: - Какво, програмата ли не заработи? - Проработи! - И какво, не работеше както трябва? - Правилно си работеше ! - А защо тогава си толкова намръщен? - Заспах на backspace!!! Разговор между шофьори на дизелаци: — Трака ти калника! — Какво? — Трака ти калникааааааа! — Какво? — Викам, че ти трака калникааааааа беееее! — Какво? Абе говори по-силно, че ми трака калника и не мога да те чуя!