Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две сестри решават задачи. Едната казва: - Открих Америка!!! Другата отговаря: - Аууу!!! Сестра ми е Христофор Колумб!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
В ресторанта
Капанче в бургаската морска градина: - Келнер, къде е тоалетната? - Третия храст вляво.
В ресторанта
03.10.2017
3,494 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мими, имаш ли нещо против да вечеряме заедно тази вечер? - Не разбира се! Ще ми бъде приятно. - Тогава в 7:30 у вас. Ще сготвиш и сармички, нали?
В пустинята върви пияна костенурка. Среща я камила и я пита: - Ало, гърбавата, да не би да има поледица? - Откаде-накаде?? - Ами защо са засипали всичко с пясък??
Момченце тича при полицай: - Помогнете, някакъв мъж се бие с баща ми! Полицаят тръгва с момчето и вижда двама мъже, които яростно се налагат. - Кой от двамата е баща ти? - пита полицаят - Не знам, отговаря хлапето - те за това се бият.
Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. — Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си… — Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме… . В това време Свети Петър го прекъснал: — Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо… .
- По какво личи, че на компютър е играл мутра? - Половината от клавиатурата я няма, а на монитора има дупка, голяма колкото юмрука му!