Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Капанче в бургаската морска градина: - Келнер, къде е тоалетната? - Третия храст вляво.
В ресторанта 3,494 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мими, имаш ли нещо против да вечеряме заедно тази вечер? - Не разбира се! Ще ми бъде приятно. - Тогава в 7:30 у вас. Ще сготвиш и сармички, нали? В пустинята върви пияна костенурка. Среща я камила и я пита: - Ало, гърбавата, да не би да има поледица? - Откаде-накаде?? - Ами защо са засипали всичко с пясък?? Момченце тича при полицай: - Помогнете, някакъв мъж се бие с баща ми! Полицаят тръгва с момчето и вижда двама мъже, които яростно се налагат. - Кой от двамата е баща ти? - пита полицаят - Не знам, отговаря хлапето - те за това се бият. Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. — Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си… — Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме… . В това време Свети Петър го прекъснал: — Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо… . - По какво личи, че на компютър е играл мутра? - Половината от клавиатурата я няма, а на монитора има дупка, голяма колкото юмрука му!