Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мръсен пияница се качва в трамвая и опитва да завърже разговор с пътниците: - О-о-ох, че хубаво времето! Никой не отговаря. Пияният опитва отново: - Е да, ама май, че ще вали. То почна и да се заоблачава... Отново никои не отговаря. Пияният с утеха казвал: - Е, щом няма никой, поне да се изпикая...
Пиянски 2,479 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутри отиват на лов. Пред тях внезапно изскача коза и притичва към храстите. Единият стреля, но не улучва. Другият не прави нищо. - Защо не стреля, бе? - Ами откъде да знам, може да е питомна козата? - В гората всичко е диво. Стреляй, не бой се! След малко вторият вдига пушката и гърми. Откъм храстите се чува вик и падане на тяло. - Браво, какво удари? - А, няк’ва дива бабичка. На теория всички се разбираме, на практика обаче всеки си гледа интереса. Един човек отишъл при свети Петър и го помолил да отиде да види как изглежда ада. Петър се съгласил, човекът отишъл за един ден, гледа - танци, песни, мадами... купон. Върнал се в рая, отишъл пак при Петър, помолил да отиде за седмица. Цяла седмица танци, песни, мадами ... Върнал се при Петър и му казал: - Виж какво, скучничко ми е тук, долу си е купон, пусни ме да си живея там. Петър му казал: - Добре, но билета е еднопосочен. Отишъл нашият в ада, долу го чакат две дяволчета, хващат го и го водят към казана. - Чакайте бе, нали беше купон тука, какво става? - Ааа, не бъркай туризма с емиграцията. Може да не консумирам любовта, но това не значи, че не я притежавам! Маргарита Петкова Двама дядовци разговарят: -Пешо, как стои половият въпрос при теб? -А, при мен този въпрос отпадна. -Странно, при мен още виси...