Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мръсен пияница се качва в трамвая и опитва да завърже разговор с пътниците: - О-о-ох, че хубаво времето! Никой не отговаря. Пияният опитва отново: - Е да, ама май, че ще вали. То почна и да се заоблачава... Отново никои не отговаря. Пияният с утеха казвал: - Е, щом няма никой, поне да се изпикая...
Пиянски 2,478 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай на мотоциклет настига бай Славчо и го пита: - Славчо, не видя ли, че момичето, което пътуваше с теб изпадна от преди половин час? - Ох, слава богу! Аз вече почвах да си мисля, че съм оглушал. Един приятел се жалваше, че в некакво село го спрели за превишена скорост, искал да почерпи - казали: "а, не - ние - рушвети не взимаме,ама - ако искаш - отсреща - в кафето - може по едно кафе да вземеш - кажи, че са за нас, тя - знае как ги пием" ... отишъл, казал : "2 кафета - за полицаите отвън - не знам как ги пият" - девойката казала "ето кафетата - дължите 40 лева... Една блондинка кара леката си кола, забелязва няколко работници, качени на електрическите стълбове край пътя и възкликва: - Боже мой, как са разбрали, че съм начинаещ шофьор? Табела в бар: Реалността е илюзия, породена от липса на алкохол Ако една жена ви казва "не", значи тя не вижда във вас нито мъжа, нито спонсора.