Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката решила да покаже на децата вредата от алкохола. Tя изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира. Тя пита: - Каква е поуката деца? - Който пие водка няма глисти - казва Иванчо. Учителката ядосана решава да заведе децата в една ферма. Там слага пред една крава едно буре с вода и едно с водка. И отново пита: - Кравата пие от водата и не помирисва даже водката. Kакъв е изводът?Иванчо веднага готов с отговора: - Който не пие водка е говедо.
Иванчо и Марийка 3,386 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъжете говорят за жените, каквото си поискат, затова пък жените правят с мъжете каквото си поискат. Събрали се жени от различните нации да измислят единно название на члена. Рускинята предложила: - Предлагам да го кръстим дружба, защото минава от ръка в ръка. Французойката: - Предлагам да го кръстим песен, защото минава от уста в уста. Туркинята: - Предлагам да го кръстим изненада, защото ти го чакаш отпред, а той идва отзад. Българката: -Предлагам да го кръстим хулиган, защото влиза изплюва се и си излиза. Попитали едно борче как е натрупал такова богатство. Той отговорил: - Ами - труп, труп и така... Ирландец запива в бара. Пие ужасно много, цяла нощ, и към 5 сутринта вече собственика му казва че трябва да затвори да изчисти, да оправи за сутринта. Става ирландеца, обаче се пльосва по лице и си вика: "Оф, ши пълзим до входа, да глътна малко свеж въздух..". Излиза, надига се и пак пада по лице. Мисли си: "Айде, ще пълзя до нас, пък каквото стане.." Застава пред входната врата, надига се, отключва си, прибира се и пак познатото падане по лице..пълзи до леглото и заспива накрая. Сутринта се събужда и жена му го подхваща: -ПАК СИ ПИЛ! СВИНЯ! СМОТАНЯК! АНГЛИЧАНИН! НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ?! -Ти пък, кое те кара да си мислиш така? -КАК КОЕ?! ОБАДИХА СЕ ОТ БАРА ДА ТИ КАЖАТ ЧЕ СИ СИ ЗАБРАВИЛ ИНВАЛИДНАТА КОЛИЧКА! В коридора на влак. Минаващ мъж минава покрай пушеща навън дама. И понеже е тясно.... ТОЙ: - Може ли? ТЯ: - МОЖЕ!!!! Но предпочитам първо поне да си научим имената.