Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всеки мъж си има джойстик, но не всяка жена хванала се за него може да постигне стопроцентов контрол.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- И запомни - поучава баба внучката си - всяка жена в живота си трябва да има само една голяма любов. - А коя е била твоята голяма любов? - Моряците!
Разни
03.10.2017
1,353 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разправят, че конякът става по-добър с годините, и мисля, че това е истина. Колкото по остарявам, толкова повече ми харесва.
Събота сутрин. Семейство седи на масата и закусва. Изведнъж у възрастните се появява сексуално желание. С няколко намигвания те се разбират. Майката става и казва: - Ох, нещо ми се изпари апетитът, няма да ям повече! След това демонстративно се качва на втория етаж, в спалнята. Бащата набързо си дояжда, скача и на бегом се качва в спалнята. Двете деца гледат изненадано и не могат да разберат, какво става. По-големият казва: - Бързо бягай горе и виж през ключалката какво става! Малкият тича нагоре по стълбите. След няколко минути се връща, също набегом, сяда на стола и започва да яде бързо-бързо. - Кво ти става, бе? Кво се разяде така бързо? - пита недоумяващо големият. - Яж, яж и не питай, защото горе, в спалнята, тия дето не искат да ядат, татко какво ги прави.....
При психиатъра: - Докторе, имам чувството че непрекъснато някой ме преследва. - Откога имате това чувство? - Откакто избягах от затвора.
Една бабка поканила на гости двете си приятелки - също бабки. Но тъй като много забравяла, снаха й й написала на едно листче "Направи кафе!". Дошли гостенките. Бабата прочела листа и направила кафе. Занесла го, но като се върнала в кухнята, забравила, че е занесла кафе, прочела листа и пак направила. Така - няколко пъти. След известно време бабите си тръгнали и едната казала: - Их, тая Пена, едно кафе не се сети да ни почерпи! - Ти кога я видя Пена, ма?
- Защо не спасихте жена си, когато тя се давеше? - Аз така и не разбрах, че се давеше - тя си викаше както обикновено.