Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пуша само, когато пия, а пия честичко, затова у мнозина остава лъжливото впечателние, че съм пушач.
Бисери 3,440 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момиченце: - Мамо, може ли да изведа кучето на разходка? Майката: - Не, скъпа. Кучката е разгонена! Детето: - А какво означава разгонена? Майката: - Иди в гаража, намери баща ти и го питай него. Отива в хлапето в гаража и пита бащата: - Татко, искам да изведа кучката на разходка, а мама не ми разрешава. Казва, че се била разгонила... Бащата мълчаливо взима тубата с бензин, топва в нея един парцал, а след това маже кучката между краката... - Готово! Сега можеш да я изведеш. Никой няма да я подуши... Момиченцето тръгва на разходка и след 10 минути се връща без кучето: - Тате, на кучката през две преки и свърши бензина. Сега едно друго куче я дърпа на буксир към къщи... Иванчо пита дядо си: - Дядо на кого му става хубаво, когато правите секс с баба? - На мен! - отговорил дядото. Отишъл Иванчо при баба си и и задал същият въпрос. - На мен! - отговорила бабата. - На кой да вярвам? - казал Иванчо. - Дядо казва на мен и ти казваш на мен. Кое е вярното? Тогава бабата казала: - Щом е така питай дядо си: Като го сърби ухото и той го чеше с пръста си, на кое му става хубаво на пръста или на ухото? Щирлиц никак не обичаше масовите разстрели, но му беше някак неудобно да откаже… - Синоним на ада, 10 букви, започва с П... - Преизподня? - Понеделник. По телефона: - Ало, трябва ми Надежда? Женски глас (с въздишка): - Съжалявам... А на мен вяра и любов...