Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор във влака: - Да си призная, аз съм дева. - Какво, наистина ли? - Не, по хороскоп. А мъжът ми е овен. - По хороскоп? - Не, наистина.
Семейни 2,852 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кондьо е пуснал нов албум. Надяваме се скоро да не пуснат и Кондьо... Изпращат английски шпионин в България, с маскировка като чужд студент. След два дена го разобличават и го връщат обратно. - Как те хванаха? - питат го шефовете му. - Ами на лекциите - всички спят, а аз си водя записки, и ме разкриха. Пращат друг шпионин, той се връща след месец. - Как те хванаха? - Ами на лекциите всички спят, и аз спя. В общежитието всички пият, а аз уча - и ме разкриха. Пращат трети шпионин, той изкарва половин година и се връща. - Тебе пък как те хванаха? - Ами на лекциите всички спят, и аз спя. В общежитието всички пият, и аз пия. Обаче като дойде сесията - всички си взеха изпитите, а мен ме скъсаха на английския. Прибира се едно момченце на Коледа в кащи и майка му го води в една стая пълна с играчки и му казва: - Всичките тези играчки са за теб, дете мое. Отиват в друга стая и тя пълна до горе с играчки, майката му казва същото. Отива момченцето в хола и гледа там братчето му си играе само с едно камионче. Пита го: - На теб само това ли ти подариха? То отговаря: - Да! Братчето му започва да се смее и му казва: - А пък на мен две стаи с играчки ми подариха. - Да ама аз не сам болен от рак, нали?! "Само от пет минути се познават, а вече се карат все едно са женени от 20 години." Седят си пияници си пият. Един казва: - Знаете ли, какво казаха по телевизията, че всеки четвърти алкохолик умира от цироза на черния дроб. Друг репликира: - Е, и? Ние сме само трима!