Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Като момче мечтаех да стана моряк. - И эащо не стана? - Много съм раэсеян. Кой энае, какви глупости щях да иэвърша на кораба! - А сега какво работиш? - Аптекар съм!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама наркомани си говорят: - Аз съм само на 80 милиграма метадон. - Аз пак съм на 3 ракии. - Нали сме наркомани! Как си на 3 ракии?!?
Семейни
03.10.2017
2,580 прегледа
Следващ →
Още вицове
Изгодно конфискувани стоки на митницата - обувки, дрехи, наркотици!
Моряк се връща от далечно плаване. Изпраща шифрограма на своята любима: “Шест месеца без секс в твой интерес е да ме чакаш на пристанището”. Тя му връща отговор: “Шест месеца без секс ще те чакам на пристанището, но в твой интерес е да слезеш първи”.
Бъдете внимателни за това, което купувате в E-Bay. Един приятел похарчил 150 лв. плюс доставка, за п*нис уголемител. Мошениците му изпратили лупа. Единственото нещо, което пише в инструкциите е "Да не се използва на слънчева светлина."
Внезапно се връща мъжът в къщи от командировка ранна сутрин. Любовникът успява в последния момент да изкочи на балкона, хванал за перилата и виси и чака удобен момент за оправяне на ситуацията. Виси час, два, вече се съмва: Минава циганката от "Чистота", която мете тротоара: -Господине, ти си виси, само малко та моля да вдигнеш краката да подмета отдолу... !
Една блондинка при гинеколог. - Всяка сутрин докторе, като стана имам по една пощенска марка на путето! - Да видим! Гледа докторът. - Но това не е марка, а етикетче от банан. Вие не сте за мен г-жо, а за очен лекар...