Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
МУТРА ВИКА ШПИОНИН ДА ВИДИ ДАЛИ ЖЕНА МУ МУ ИЗНЕВЕЛЯВА НА ДРУГИЯ ДЕН ШПИОНИНА ВЛИЗА У МУТРАТА И ОТВАРЯ СПАЛНЯТА И ГЛЕДА 2МА ГОЛИ МАЖЕ С ЖЕНА МУ ВЛИЗА В КУХНЯТА 150ДЕСЕ ПОЛИ РАЗГОЛИНИ МАЖЕ ВЛИЗА В ХОЛА И ГЛЕДА 8ЕМ ПОЛИ РАЗГОЛЕНИ МАЖЕ ИГРАЯТ КАРТИ РЗДЕЛЕНИПО ДВ ЧЕТВОРКИ ВЛИЗА СЕРВИЗНОТО И ОТВАЛЯ ХЛАДИЛНИКА И ГЛЕДА ДВАМА ИСКИМОСИ ИМ ЗЪМРЪЗНАЛ ЧАЯ ВЛИЗА В КЪЩАТА ЗА ГОСТИ И ГЛЕДА1 000 000 000 ПОЛУРАЗГОЛЕНИ МАЖЕ ЧАКАТ РЕД И ОТИВА ПРИ МУТРАТА И КАЗВА ЧЕ ЖЕНАМУИЗНЕВЕРЯВА ЯКО ТОЙ КЛКО АМИ 1 000 000 162 МА А МУТРАТА ЕКАК НАЛИ НАПЪЛНИХ ЦЯЛАТА КЪЖТА С ОХРАНА
Черен хумор 2,081 прегледа
Следващ →

Още вицове

На червената шапчица много и се правило секс, легнала тя в гората чисто гола. Минaл вълка и я попитал: Червена шапчице, какво правиш ? А тя отговорила : Чакaм някой да ми направи нещо "лошо" !!!! И вълка взел че и счупил ръката Мъж отива на сексолог. - Докторе, не мога да удовлетворявам жените. - Разкажете ми по-подробно. От къде започвате? - Първо слагам момичето на леглото. - Правилно. - После го събличам. - Правилно правите. - После вкарвам половин сантиметър, после още половин сантиметър... - Е, какъв ви е тогава проблема? - ... и накрая останалия половин сантиметър. В САЩ е разрешено всичко, което не е явно забранено със закон. В Китай е забранено всичко, коеото явно не е разрешено със закон. В Куба е забранено това, коеото даже явно със закон е разрешено. В България е разрешено даже това, което специално е забранено със закон. Четирима приятели покерджии дискутират програмата за вечерта. -Мишо: Какво ще правим тая вечер? -Пешо: Чек -Гошо: Чек -Тошо бетва: Можем да отидем на кафе някъде? -Мишо кол-ва, Пешо кол-ва, Гошо рейзва: Можем да отидем да пием бира?! -Тошо, Мишо и Пешо кол-ват! По-късно вечерта Мишо ри-рейзва: Я да се наскубем като копачи и да отидем на дискотека?! -Пешо и Гошо колват, Тошо фолд-ва. Не щеш ли по някое време в дискотеката наще герои на гедоре пияни свалят някакви си кифли, които им предлагат секс в кенефа. Мишо и пешо влизат All-In а тошо заебава пота и си заминава. Курвуляк за Тошо няма и 20 мин по-късно той трескаво търси в нета някой среднощен Фрийрол, за да не изостава от своите другари :) - Какво чувство изпитваш, когато прегазиш някой заек с трабанта си? - Тогава с цялата си душа благодаря на Бога, че у нас не живеят слонове.