Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент се прибира след изпит. Съквартирантът му го пита: - Е, как мина? - Ами как, в две части - тържествена и божествена. Първо тържествената - професорът в костюм и аз с костюм, той с вратовръзка и аз с вратовръзка. - Ами божествената? - Той започна да пита, а аз да се кръстя. После аз да отговарям, а той да се кръсти.
Разни 2,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си една блондинка и една брюнетка в театъра. Светлините започват бавно да изгасват и блондинката пита брюнетката: - Скъпа ти знаеш ли как го правят това? А брюнетката отговаря: - Ми сигурно бавно вадят щепсела от контакта!!! - Тате, кога ще ми купиш колело? - Когато усилията на добре балансираната монетарна политика на правителството, подкрепяна от Народното събрание и президента, изплати валутните дългове на нашата чудесна родина, сине! - Тате, а защо думата "никога" се изразява с толкова дълга фраза? Международна конференция на фармацефтите. Става американски фармацефт и казва: - Колеги, ние измислихме революционно хапче. Пиеш го и ти става 20 см! ! ! - Ама колега, 20 на дължина или на дебелина? - попитали останалите фармацефти. - Аааааа ние амариканците проблеми с дебелината нямаме, 20 на дължина! След малко става французина: - Колеги! и ние измислихме революционно хапче! ! ! Пиеш го и ти става 10 сантиметра! - Ама колега, 10 на дължина или на дебелина? ? ? - попитали пак заинтересовано останалите фармацефти. - Ааааааа ние французите проблеми с дължината нямаме, 10 см на дебелина! ! ! Станал българинът: - Ами колеги... и ние измислихме ремолюционно хапче... пиеш го и ти става като пъпеш! - Ама колега, дебел или дълъг като пъпеш и как точно пъпеш? - попитала супер учудено цялата зала. - Аааааа ама колеги, ние българите нямаме проблеми нито с дължината, нито с дебелината... като пъпеш... ама на вкус! ! ! Отива една жена при доктора: - Докторе, за колко ще оздравея? - За няколко стотака... - Много си невниматален, тате... - Аха... Ако бях по-внимателен, теб въобще нямаше да те има на този свят!