Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гърбавият и пелтека си говорят. Гърбавият казва: - Абе, пелтек, знаеш ли че сам ти намерел работа?! - Така ли и къде? - Ами, като суфлъор в театара. Ядосал се доста пелтека и решил да си го върне. На следващия ден му се обажда по телефона, и го пита: - Абе, приятел сещаш ли се за онази снимка дето си я направихме миналата година? - Да? - Ела и си я пребери че не мога да си затворя албума.
Черен хумор 2,221 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътят към успеха винаги е в ремонт. Когато мъдреца сочи звездите, глупака гледа пръста му! Две баби си говорят едната казва: - А бе тая мома която зехме от вашето село, ма тя хубава, ма тя гиздава и пере и чисти всичко върши, само един недостатък има! Втората казва: - Какъв ма? Отново първата: - Ами неще да ражда! Пак втората: - Ами вие сте я повредили у нащо село си раждаше! Английската кралица пътувала на кораб, обаче имало буря и си изпуснала кученцето в морето. –Веднага някой да ми донесе кучето. Обаче, морето било много бурно и никой не се наел. –Ако някой ми го донесе, ще прекара една нощ с мен. Чул се силен плясък във водата, наш Ганьо. Доплувал взел кучето и се върнал на кораба. Прекарал нощта с кралицата и на сутринта го попитала: –Ганьо, как така от толкова много мъже, само ти се осмели да скочиш в морето? А Ганьо отговорил: –А бе аз ако разберем кой ме бутна, и него ше го е.... Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж: — Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко? — Да, и искам да ви кажа… Мутрата към жена си: — Скъпа, тук сме, това е нашия ред.