Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гърбавият и пелтека си говорят. Гърбавият казва: - Абе, пелтек, знаеш ли че сам ти намерел работа?! - Така ли и къде? - Ами, като суфлъор в театара. Ядосал се доста пелтека и решил да си го върне. На следващия ден му се обажда по телефона, и го пита: - Абе, приятел сещаш ли се за онази снимка дето си я направихме миналата година? - Да? - Ела и си я пребери че не мога да си затворя албума.
Черен хумор 2,220 прегледа
Следващ →

Още вицове

Луд баничар седи на празния площад и вика. — Топли банички елате. Дошъл един човек и го попитал. — Може ли една баничка. — Чакайте господине не се блъскайте – казал баничарят. Клиентът се учудил, че няма никой на площада и решил да се изхитри. Ударил един силен шамар на баничарят. — Кой ме удари – казал баничарят разгневено. — В тая навалица откъде да знам. - Като момче мечтаех да стана моряк. - И эащо не стана? - Много съм раэсеян. Кой энае, какви глупости щях да иэвърша на кораба! - А сега какво работиш? - Аптекар съм! Не искаш всеки глупак да те мисли за идиот, като за начало спри да гледаш телевизия. Клиент: Здравейте, нямам нет. Съпорта на провайдера: На чие име е договора? Клиент: На мое. Съспорта на провайдера: Имате ли си фамилия? Клиент: Да. Татяна Дончева,притеснена,сподели в парламента,че ако някой има над 3 любовници,го грози до 20 години затвор,и че повечето и колеги, имат над 3любими.От адвокатската колегия,са я успокоили,че който има над 3 любови,ще може да се регистрира по търговския закон като жиголо,а освен това,която се похвали,че е любовница, ще може да бъде съдена за клевета.