Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Излизат два червея из-под земята. Единия пита: Искаш ли да се запознаем? Аз се казвам Гошко. А другия отговаря: А аз съм твоят задник.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Състрадателен човек подава двайсет левова банкнота на сляп и еднокрак просяк. Изненадан той сваля очилата, поглежда банкнотата, скача бодро на два крака и пита: -А къде трябва да отида и за кого да гласувам, чичо?
Политически
03.10.2017
3,163 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговор по телефона: - Ами да, може да ми купиш нещо, днес все пак имам рожден ден. Но само да кажа, че не обичам сладки неща или цветя,,, - Аха, обичаш полусладко и трева...
- По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет? - По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.
- Интересно ми е, как ли къртиците се ориентират под земята на къде да копаят? - Имат отличен слух, с него се ориентират къде растат морковите. - А за какво са им моркови? - Полезни са за зрението.
В претъпкан автобус: - Извинете извадете си ръката от деколтето ми! - Не вие младежо...
Значи, оженил се младеж за девoйка..хубаво, ама не ще да я @бе.. Оплакала се тя на майка си. Тъщата намусена: - Кажи мили зетко, защо ти не @беш моята щерка ? - Ами мила мамо, срам ме е , не знам как стават тез работи.. ако ти ми покажеш - друго е. Както е, показала му тя, всичко било наред. - Ами че всичко е наред, даже си много добър - казала тъщата.. - Ами честно казано, бях се хванал на бас с приятели, че първо ще оправя тъщата..