Едно момиче решило да представи избранника си на своето семейство.
Седнали да хапнат и да пийнат.По едно време,тъста подканил зетя:
-Мези бе зетко,мези бе!
Зетя смутено отвърнал:
-Мезя бе татко,мезя бе!
Минали се неминали две минути,тъста пак:
-А бе,мези бе зетко,мези бе!
Зетя отново:
-А бе мезя бе татко,мезя бе!
Тъста кипнал и изкрещял:
-Кво мезиш бе,ти направо ядеш!
Майка и дете излизат на разходка. Майката сяда на едно заведение с площадка и детето кара на нея колело.
- Мамо, карам с една ръка! - казва детето.
- Мамо, сега карам без две ръце! - този път възкликва детото.
- Мамо, карам без заби!!! - със сълзи на очите казва детето.