Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена стояла на балкона и гледала минаващите коли. Гледала и как един доста симпатичен мъж паркира под терасата й. Слизайки от колата си той чул: - Гражданиноооо, аз се страхууувам от вас! - Защо бе госпожо, какво бих могал да ви направя? - Аааа, страх ме е да не ме изнасилите! - Е, че как ще стане тази хубава работа след като вие сте там горе, а аз тук долу? - Ами, че аз ей сега ще слязааа!
Семейни 3,096 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо магарето реве "ИииииАааааа"? Щото като Господ раздавал органите магарето отишло последно. Накичило се и отишло до реката да се види, навело се и изплашено от големите си уши ревнало: - Ииииииииииииии! Ама после си погледнало между краката и казало доволно: - Аааааааааааааааааа! Единственото хубаво нещо при болестта на Алцхаймер е, че всеки ден срещаш нови хора. Мъж се връща от среща с любовницата си и усеща, че много мирише на женски парфюм. Отива до кръчмата, пие една мастика - пак ухае на жена. Пие втора, трета, накрая се залива с мастика и леко опиянен и добил смелост отива вкъщи. На вратата жена му го помирисва: - Простак, колкото и женски парфюм да излееш, пак ще разбера, че си ходил в кръчмата! Българина, англичанина и французина печелят шестици от тотото. Питат англичанина какво ще направи с парите. Той отговаря: - Ще си купя кола, вила и апартамент. Французина и той така. Българина: - Ще си върна борчовете. - А останалите? -Другите ще чакат. В детската градина: - Мен ме е донесъл щъркелът! - А пък мен са ме изтеглили по Интернет! - Ние пък сме толкова бедни, че татко върши всичко сам!