Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Много съм слушала, за това какъв си в леглото - казва момиче на новото гадже. - И ти пък, нищо особенно! - Точно и аз това чух!
Черен хумор 1,906 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стар професор разказва на свой колега: - Представяш ли си, сънувам, че чета лекция. - И какво? - Как какво! Събуждам се - действително чета лекция... Шеф казва на своя работник Бай Колю да се подготви добре, защото утре ще идва Първанов. Той се приготвил добре. Идва Първанов и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден началникът казва на Бай Колю пак да се подготви добре, защото щв идва президента на Русия Медведев. Бай Колю се подготвя. Идва Медведев и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден шефа казъл на Бай Колю че ще го земе с него на посещение при папата. Отиват при папата и застават в центъра на площада. Папата: - Това там Бай Колю ли е? Да се качи при мен. Качил се Бай Колю говорил, говорил с папата и като слязъл видял шефа си в бесъзнание. След 2 месеца шефа се оправил и казва на Бай Колю: - Че познаваш Първанов - приех го, че познаваш Медведев - приех го, че познаваш папата - приех го, но неможах да издържа когато един японски журналист ме попита: ”Кой е този горе до Бай Колю?”. Срещнали се двама животновъди, единият от които с посинено око. Другият го пита: - А бе, какво става, някой да не те е бил? - То не е за разправяне. Имам една крава, и като сядам да я доя тя все ме удря с опашката си по лицето… - И от това ли е посиняло окото ти? - Не, омръзна ми и й вързах една тухла на опашката! - Ало, пешо ти ли си? Защо още не си ми пратил файла по e-mail? - Ох, кво да ти кажа! Модема ми не бачка! Не мога да ти го пратя . .. но щом толкова много ти трябва, имам една идея. - Каква? - Слушай сега! Значииии . . . създай един файл. Промени му големината на 1 234 832 байта. Разбра ли? - Мисля. . . че да!? - Добре, имаш ли PC Tools? - Ми да! - Добре, стартирай PCT, отвори го с редактора, превключи на шестнайстичен режим, позиционирай в началото и пиши . . . A1 B7 34 1F 4A 61 35... Седи си някакъв в кръчмата и си пие ракия. По едно време влиза някакъв друг и от вратата се провиква: - Гошо, жена ти ти е сложила рога! Първият захвърлил веднага пиенето и хукнал. Тъкмо излязъл от кръчмата, и една кола профучала - блъснала го, размазала го, направо го счупила. Вкарали го в болница, гипсирали го целия. Лежи си той гипсиран, ръцете на една страна, краката на друга и мисли: "Трябва да си лекувам нервите. Нито съм Гошо, нито съм женен... ! "