Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кой е най-споменавания човек днес в София? - Майката на Софиянски.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Едно дете се прибрало разплакано от училище. Майка му го попитала защо плаче, а то отговорило: - Децата в училище казаха, че съм много алчен. - Кои са тези деца? - попитала майката - Дай пет лева и ще ти кажа!
Разни
03.10.2017
1,043 прегледа
Следващ →
Още вицове
В час по история учителката пита Иванчо: - Абе Иванчо, какво са правили прабългарите като са пресякли Дунав.. Иванчо се зачудил и казал: - Ами кво може да са правили ... сушили са си дрехите!?
Вече съм на такава възраст, че съгласието на жените повече ме плаши от отказа им.
ТИТАНИК е потънал! Всички са във водата! Жени, мъже, деца... всички замръзват в студения океан!! В замръзналата тишина една баба с една лодка вика: - Кафе, закуски, чай!! Кафе закуски, чай!!
Тъмна нощ с мъгла. Пътува си Пешо с колата и хоп нацелва идиота отпред, които току що си е загасил фаровете. Излиза разярен навън: - Кретен! Защо си загаси фаровете? Не виждаш ли каква е тъмница? - Мислех си, че в моя гараж мога да правя каквото си поискам!
Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва - този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… - Глезотии! - обадил се ветеранът - 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: - Господине, при температура над 42 градуса човек умира. - Аз майтап си правя, бе! - отвърнал ветеранът - Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!