Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно дете се прибрало разплакано от училище. Майка му го попитала защо плаче, а то отговорило: - Децата в училище казаха, че съм много алчен. - Кои са тези деца? - попитала майката - Дай пет лева и ще ти кажа!
Разни 1,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по история учителката пита Иванчо: - Абе Иванчо, какво са правили прабългарите като са пресякли Дунав.. Иванчо се зачудил и казал: - Ами кво може да са правили ... сушили са си дрехите!? Вече съм на такава възраст, че съгласието на жените повече ме плаши от отказа им. ТИТАНИК е потънал! Всички са във водата! Жени, мъже, деца... всички замръзват в студения океан!! В замръзналата тишина една баба с една лодка вика: - Кафе, закуски, чай!! Кафе закуски, чай!! Тъмна нощ с мъгла. Пътува си Пешо с колата и хоп нацелва идиота отпред, които току що си е загасил фаровете. Излиза разярен навън: - Кретен! Защо си загаси фаровете? Не виждаш ли каква е тъмница? - Мислех си, че в моя гараж мога да правя каквото си поискам! Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва - този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… - Глезотии! - обадил се ветеранът - 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: - Господине, при температура над 42 градуса човек умира. - Аз майтап си правя, бе! - отвърнал ветеранът - Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!