Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Каква е разликата между порното и еротиката? Ами фокуса на камерата!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
За да накарате един мъж да ви изневери, е достатъчно да се омъжите за него.
Бисери
03.10.2017
4,080 прегледа
Следващ →
Още вицове
След мач на Ливърпул интервю с новият треньор чужденец: - Г-н треньор, как се разбирате със своите момчета, след като не владеете Английски? - Ами като пускам резерва например и му кажа Бекенбауер и той знае да играе отзад, ако пусна халф, казвам му Зидан и той си знае позицията! - А как ще коментирате гола с ръка на Джерард? - Ами като влизаше аз му казах Марадона и той ...
Две блондинки си говорят: - Скъпа, знаеш ли, че тази нова година се пада петък! - Ох, знам, ама дано да не е тринайсти!!!
Бракоразводно дело, съдията - възрастен мъж с многогодишна практика, дава думата на жената, която е подала молбата: - Кажете, каква е причината за молбата за развод? - Г-н Съдия, мъжът ми не иска да правим секс! Съдията се изумил. В многогодишната му практика това било прецедент! Дава думата на мъжа: - Г-н Съдия, оженихме се преди 20г. В началото на брака си нямахме нищо. Решихме да спестяваме за жилище. Какво ще ядем в къщи - хляб, сиренце, ако има някое яйце от село... После се родиха децата, трябваше да спестяваме за тях за дрехи, учебници и други. Какво ще ядем в къщи - хляб, сиренце, ако ими някое яйце от село... Пораснаха децата, трябваше да спестяваме за абитюрентски бал. Какво ще ядем в къщи - хляб, сиренце, ако ими някое яйце от село... - Е, Г-н Съдия, дайте ми една чорба и с Вас ще правя секс!
В селско училище, преди много години, даскалът казва: - Сега, след като ви обясних действието изваждане, ето и една задача. Дадох на байчото 5 лв. да се почерпи, той си купил за 50 ст. кисели краставички и за 2 лв. - ракия. Колко пари са му останали? Кажи ти, Петров! - Два лева и петдесет стотинки. - Браво! И как се нарича това действие? - Напиване!
- Миче, да те питам, какво е метросексуал? - Ами сигурно му става в метрото...