Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бутонче с хиксче в горния десен ъгъл на екрана - изход към реалния свят...
Програмисти 3,124 прегледа
Следващ →

Още вицове

За този кораб, който не знае своя пристан няма попътен вятър! Франсоа дьо Ларошфуко Най-красивото нещо в природата е липсата на хора. 20 години плодотворна размяна на циркови номера между СССР и България! Лозунг в цирка Разговор пред лафката: - Имате ли кифли-мифли, туй-онуй? - Имаме. - Дайте ми две мифли и едно туй-онуй! Две мутри гледали екшън. Точно преди решаващия момент, когато един от главните герои трябвало да скочи от петия етаж на сграда, за да се спаси от преследвачите, единият натиснал паузата и казал: - Пешо, хайде да се хванем на бас. Аз казвам, че тоя няма да скочи! - Ще скочи, бе Данчо, няма на къде. Ще видиш!!! - и се хванали на бас. Героят скочил. Спечелилият си прибрал парите, но след малко казал: - Виж кво, аз тоя филм съм го гледал, така че, вземи си парите. - Брато, и аз съм го гледал ама си мислех, че втори път няма да се осмели.