Иванчо влязъл в затвора за изнасилване и попаднал в килия заедно с един циганин. Той си седял мирно, за да не си изяде боя и нещеш ли циганина го попитал съвсем учтиво:
- С васлин или без васлин ?
- Ааа... сакън нидей така бе биритшед! - измънкал изплашено Иванчо.
- Абе с васлин или без васлин ва!!! - казал разярено мангала.
"Абе с вазелин по мекичко ще влиза, тай и тай ще ме..." помислил си Иванчо и смело казал:
- Емчи хубао с васлин!
Циганина с голямо удоволствие извикал в екстаз:
- Васлине, ила тука уа, ша гу ибем и двамата!!!
Киркор, Гарабет и Ребека отишли заедно на море. Оказало се обаче, че в бунгалото има само 1 легло. Киркор предложил той да е по средата от едната страна жена му Ребека а от другата Гарабет. Легнали си те и по едно време Гарабет назал на Ребека да се любят.
-Ти луд ли си бе Киркор не спи. Гарабет откъснал 1 косъм от задника на Киркор/тънк/спи ма/тънк/не спи бе/тънк/спи ма/тънк/не спи бе. По едно време Киркор не издържал и им казал.
-Ако ще отивате да се любите отивайте задника ми да не е маргаритка спи, не спи.