Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Военна комисия... Лекарят гледа с изумление полуметровия член на поредния донаборник... -Не съм си и помислял , че човешки член може да е толкова дълъг! -Дребна работа! Моите братя имат по дълги! -Браво, браво! Трябва да благодарите на баща си, че ви е надарил толкова! -Не на баща си, а на майка си благодарим! -Майка ви не може да ви надари, а само по бащина, мъжка, линия :баща, дядо, прадядо! -Да, бе, да! Мйка ни е едноръка, и като ни е къпала за какво мислите, че ни е държала? !
Военни 4,881 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Жан-Клод ван Дам веднъж ритнал Чък Норис отзад. И бил събуден от мощен ритник в лицето. В една болница станал пожар. На първия етаж били бели деца а на втория негърчета. Наложило се на втория етаж да ги спасява блондинка. Когато и подавали негърчетата тя казвала: - Защо ми подаваш изгорели деца, бе?!? Прибира се един пияница у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи - обичайната картинка. Жена му още от вратата се втурва да помага, с каквото може - взима му палтото, отваря му вратите, помага му да седне. Накрая обаче почва да се притеснява, защото той нито й благодари, нито я псува, само мълчи и толкова. - Да ти спретна една салатка? - пита съпругата. - Гра-а-а. - Какво каза? - Гра-а-а. - Ама какво ти е? - Гра-а-а. - Боже, тоз човек, какво му стана, боже… Пържолка да ти опека, телевизора да включа…? - Гра-а-а. Съпругата се побърква окончателно и звъни на съседа-доктор. - Какво има, Иванова? - Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само едно “гра” повтаря вече от петнадесет минути. - На кръчма ли е бил? - Да. - Налейте му една ракия и ще се оправи. - Ама… - Налейте му една ракия, ви казвам! Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита: - Сега по-добре ли си? - Гра-а-адил Илия килия. Забелязали ли сте, че когато гостите си тръгват, питат:"Нещо да не сме забравили?", а роднините:"Всичко ли взехме?" Случка в градския транспорт: спира трамвая, отварят се вратите. В трамвая се качва някаква баба, а след нея мъж. Мъжа: - Извинете, до женския пазар ще стигна ли? Бабата: - Не. Мъжът разочарован слиза от трамвая. Вратите се затварят, трамваят тръгва. Бабата на глас обявава: - А аз ще стигна!