Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Негър отива в рая. На вратата го постеща Св. Петър: - Кой си ти? Негърът отговорил: - Леонардо ди Каприо. Тогава Св. Петър се обадил на Господ и го питал: - Господи, Титаник потънал ли е или изгорял?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Толкова много съм спестил за черни дни, че тия черни дни вече ги чакам с нетърпение!
Разни
03.10.2017
2,391 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Гад такава, отвратителен си! Съсипа ми целия живот, самовлюбен, долен егоист! Не мога да те гледам повече! Целуни ме!!!
Отишъл един мъж на плажа. Хора нямало никакви. Съблякъл се гол и отишъл да плува. Когато се изморил, доплувал до брега и видял, че на брега красива девойка чете книга. Какво да прави? Върнал се пак във водата. Гледа, на дъното една тенджера. Взел я той,сложил я отпред и отишъл при девойката: -Здравей, прекрасна девойко! -Здравейте! -Какво правим? -Книжка четем. -За какво се разказва? -Как да четем мисли. -А какво си мисля в момента?- попитал той. -Вие си мислите, че тенджерата има дъно.
Директорът на месокомбинат към новия началник на охраната: - Трябва да се подсили охраната на склада, че да не се крадат колбасите ни. - Усилена е вече. На изхода също няма охрана, трябва да се сложи. - Не трябва. Работниците знаят, от какво се правят нашите колбаси и няма да тръгнат да изнасят.
Ти що не работиш? — Днес ми е ден за секс! — Какво ще рече това? — Eмиии, еб*л съм ти и работата…
Катаджия спира на кръстовище един \"Москвич\" и пита шофьора: - Обичате ли да карате кола? - Обичам! - Е що не вземете да се научите тогава?