Един свещеник пътувал във влака заедно с един младеж с крайно лоши и дразнещи обноски. Най-после на една гара младежът слязъл. Когато влакът потеглил, свещеникът се подал през прозореца и се провикнал:
- Оставихте нещо тук!
Младежът запъхтян се втурнал след влака. Когато се изравнил и попитал какво е оставил, отецът му отвърнал:
- Оставихте много лошо впечатление!
Вървят из тундрата трима Чукчи за n-ти пореден ден търсейки жена да задоволи нагонът им.
След многочасово търсене се покачват на едно възвишение.
Единият от тях вдигнал ръка над очите си,огледал на длъж и на шир и рекал:
- На хоризонте,женшчина нет.
Другият му отговорил:
- Потом сделаем кат вчера.
А третия и най дребен извикал:
- А я нехочу,нехочу