Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Любовта е едно такова вълшебно чувство, струва ти се, че летиш все по-нагоре и нагоре в облаците. А после идва просветлението, и разбираш, че се намираш в облаците, а парашута е забравен на земята.
Разни 1,491 прегледа
Следващ →

Още вицове

Има два начина да живееш живота си. Единият е като мислиш, че няма мечти, а другият - че всяко нещо е чудо. Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: - Какво се мръщиш бе, ти си лесен. А аз след работа трябва и дърва да цепя. В една каруца се возели циганин, циганка и малкото циганче. Циганина кара каруцата и си пее песен. В един момент малкото циганче вижда нещо на пътя и пита баща си: - Тате какой туй бе? Циганина се обръща и залепя страхотен шамар на циганчето като му казва: - Стига бе. Устъй баща си да кара коня, да не напрай катастрофата. След малко циганчето пак видяло нещо на пътя и пак пита: - Тате какой туй бе? Циганина се обръща и залепя още един шамар на циганчето и пак му казва: - Стига бе. Устъй баща си да кара бе, шъ напрай катастрофата. След малко циганчето пак видяло нещо и пак пита: - Тате какой туй бе? Тоз път циганката изгърмяла един шамар на циганчето, и му се скарала: - Абе стига ръчка баща си, че да си гледа пътя бе. Циганина се обрънал и изгърмял един шамар на циганката като й рекъл: - Стига ма. Устъй детето да пита. Как шъ съ научи иначе… Един мъж за пореден път се напил много тежко в кръчмата. Станал, пробвал се да си ходи, но не щеш ли не може да ходи! Продължава да пийне още едно да се освести и да си тръгва - пийва и пак немое да ходи... Отива си вкъщи влачейки се на ръце. Жена му там по класически случай го чака с точилката и му крещи: - Аах тии копеле гадно пак си се напил като свиня и си си забраил инвалидната количка в кръчмата! Потъва кораб. Капитанът моли всички пътници да се качат на лодките, но пътниците ги е страх да се прекачат. Тогава капитанът минава лично до всеки пътник, казва им по нещо и бързо се прекачават. Капитанът и помощник - капитана се качват последни на последната лодка. Помощникът го пита: - А какво им казахте, че всички ви послушаха? - Към всеки с различен подход. На немците им казах, че това е заповед. На американците казах, че е патриотично, на японците, че повишава потенцията, а на българите, че е забранено.