Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бойко Борисов може да подпали хартия с лупа... през нощта...
Любими Герои 3,854 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, Енергоснабдяването ли е? - эапитва мъж. - Не, Водоснабдяване! - отговаря жената на телефона. - Добре, и на Вас да Ви е*a майката!!! Взимаш релса, круша, далекоглед, пинсета и кибритена кутия. Отиваш на брега на Нил. Излиза един крокодил и почва да те гони. Бягаш, бягаш, бягаш, той почва да те настига. Хвърляш релсата и ти олеква и набираш преднина. Той обаче пак те настига. Хвърляш крушата и тъй като крушата не пада по-далече от дървото, се качваш на дървото. Взимаш далекогледа, обръщаш го и като погледнеш крокодила, той ти се вижда мъничък. Взимаш го с пинсетата и го слагаш в кибритената кутия. Двама колеги се прибират към домовете си след приключване на работния ден. - Гошо, какво ще е първото нещо, което ще направиш, когато се прибереш вкъщи? - Ще разкъсам гащите на жена си. - Охоооо, не съм си представял, че сте такива страстни у вас! - А, не, бе, просто много ми стягат. Чука се на вратата: — Кой е? — Полиция! Отворете! — Защо? — Трябва да поговорим. — А вие колко човека сте? — Двама. — Ами говорете си… Три баби се събрали на кафе и започнали да се хвалят коя има по-добър и способен внук. Първата казала: - Той, моят внук, като порасне сигурно ще стане лекар - по цял ден се боде с разни спринцовки... Втората казала: - Моето внуче ще стане агроном или ботаник - непрекъснато с разни растения се занимава, цели чували купува, продава, а понякога даже ги пуши... - Аааа, - намесила се третата баба - моето внуче като порасне ще стане космонавт. Прибирам се аз вчера и го заварвам с една торбичка на лицето, маха ми и вика: "Айде, бабо, аз отлитам!"