Мъж седи в кенефа със запек. Жена му минава и гаси лампата без да знае,че е вътре. От кенефа се чува:
- Аъъъъуууоооиииии!
Тя святка и вика:
- Какво стана бе?
- Охххх, помислих че са ми изхвръкнали очите.
(Написаните с ГЛАВНИ букви реплики са с дебел глас, а с нормални - с тънък)
Имало един крокодил в Африка. Като видел мъж и му изяждал топките.
Решили американеца, турчина и Бай Ганьо да му видят сметката. Намерили го в една блато. Пръв отишъл американеца:
- ВЛИЗАМ!... излизам...
След това турчина:
- ВЛИЗАМ!... излизам...
Накрая Бай Ганьо:
- ВЛИЗАМ!... ИЗЛИЗАМ!
Крокодила:
- Ти пак ще се върнеш!