Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо в България е толкова малък жизнения минимум? - Ние не знаем какво е "жизнен минимум", но това, че е малък е лошо. Особено за жизнения минимум.
Разни 1,812 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както е известно, количеството енергия, необходимо за повишаването на температурата на 1 грам вода с 1 градус по Целзий е 1 калория. Следователно, ако изпием литър бира с температура 4 градуса по Целзий, нашият организъм ще изразходи определено количество енергия, за да загрее бирата до нормалната си температура. Това количество се определя като 1000 грама Х (37С-4С) = 1000 Х 33 = 33 000 калории. Ако отчетем, че енергетичната стойност на самия литър бира е около 10 000 калории, то получаваме 23 000 калории загуба на енергия, или чисто слабеене, което може да се приравни към 45 минутен бърз крос. Така че - студена бира или бягане - решавате вие Журналист взима интервю от директора на лудницата: — Как разбирате дали пациентът е здрав, за да го изпишете? — Имаме стандартен тест – отговаря директорът. – Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. А след това караме пациента да излее водата от ваната. Журналистът се усмихва и казва: — И нормалният човек взима черпака, нали? — Не – отговаря директорът. – Нормалният човек изважда тапата. Какво не бива да казвате, когато ви спре пътна полиция: Не мога да извадя шофьорската си книжка, ако не подържите за малко бирата ми. Искате ли да си купите евтина видеокамера, без никакви въпроси? Имам петдесет в багажника. Онова там палката ви ли е или просто ви е приятно да ме видите? Трябва да сте вдигнали двеста километра в час, за да ме настигнете. Ето ви десет долара и да забравим за това. Искате ли да се състезаваме до участъка? Съжалявам, кучето ми водач обикновено лае, когато карам прекалено бързо. Това е типичен случай на тормоз от страна на фашизирана полиция. Вярно ли е, че хората стават ченгета, защото са прекалено тъпи да работят в „Макдоналдс”? Аз ви плащам заплатата, нали знаете! Благодаря, полицай. И вчера ми се размина само с предупреждение. Полицай… струва ми се, че ви обичам. Умряло служебното магаре на локомотивно депо София. Когато го погребват на надгробния му камък пишат: Тук почива магарето Марко, което през жизнения си път успя да ритне трима министри на транспорта, 6 генерални директори на БДЖ, 20 главни енергетици, 30 ръководители на поделения, 50 началници на депа, 100 деломайстори, 150 началник-влакове, 300 машинисти, 500 кондуктори, 600 помощник-машинисти, 1000 билетни касиерки, 1300 хигиенистки и един вдигнат пантограф на локомотив серия 44/45. Заради травмата на Бойко Борисов се е забавил строежа на метрото в София. ---- Познайте чия е репликата: "Направил съм повече метро под земята, отколкото правителството е направило магистрали за четиригодишния си мандат."