Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Карлито, как е бъдеще време на "женя се"? - "Ще се развеждам", госпожице.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо в България е толкова малък жизнения минимум? - Ние не знаем какво е "жизнен минимум", но това, че е малък е лошо. Особено за жизнения минимум.
Разни
03.10.2017
1,812 прегледа
Следващ →
Още вицове
Както е известно, количеството енергия, необходимо за повишаването на температурата на 1 грам вода с 1 градус по Целзий е 1 калория. Следователно, ако изпием литър бира с температура 4 градуса по Целзий, нашият организъм ще изразходи определено количество енергия, за да загрее бирата до нормалната си температура. Това количество се определя като 1000 грама Х (37С-4С) = 1000 Х 33 = 33 000 калории. Ако отчетем, че енергетичната стойност на самия литър бира е около 10 000 калории, то получаваме 23 000 калории загуба на енергия, или чисто слабеене, което може да се приравни към 45 минутен бърз крос. Така че - студена бира или бягане - решавате вие
Журналист взима интервю от директора на лудницата: — Как разбирате дали пациентът е здрав, за да го изпишете? — Имаме стандартен тест – отговаря директорът. – Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. А след това караме пациента да излее водата от ваната. Журналистът се усмихва и казва: — И нормалният човек взима черпака, нали? — Не – отговаря директорът. – Нормалният човек изважда тапата.
Какво не бива да казвате, когато ви спре пътна полиция: Не мога да извадя шофьорската си книжка, ако не подържите за малко бирата ми. Искате ли да си купите евтина видеокамера, без никакви въпроси? Имам петдесет в багажника. Онова там палката ви ли е или просто ви е приятно да ме видите? Трябва да сте вдигнали двеста километра в час, за да ме настигнете. Ето ви десет долара и да забравим за това. Искате ли да се състезаваме до участъка? Съжалявам, кучето ми водач обикновено лае, когато карам прекалено бързо. Това е типичен случай на тормоз от страна на фашизирана полиция. Вярно ли е, че хората стават ченгета, защото са прекалено тъпи да работят в „Макдоналдс”? Аз ви плащам заплатата, нали знаете! Благодаря, полицай. И вчера ми се размина само с предупреждение. Полицай… струва ми се, че ви обичам.
Умряло служебното магаре на локомотивно депо София. Когато го погребват на надгробния му камък пишат: Тук почива магарето Марко, което през жизнения си път успя да ритне трима министри на транспорта, 6 генерални директори на БДЖ, 20 главни енергетици, 30 ръководители на поделения, 50 началници на депа, 100 деломайстори, 150 началник-влакове, 300 машинисти, 500 кондуктори, 600 помощник-машинисти, 1000 билетни касиерки, 1300 хигиенистки и един вдигнат пантограф на локомотив серия 44/45.
Заради травмата на Бойко Борисов се е забавил строежа на метрото в София. ---- Познайте чия е репликата: "Направил съм повече метро под земята, отколкото правителството е направило магистрали за четиригодишния си мандат."