Двама си говорят:
- Добре, бе, как така всичко поскъпна с по десет процента и нагоре, а инфлацията била под пет процента?! Какво я държи толкова ниско???
- Как какво? Заплатите!!!
Сваляч говори с гадже в бар:
- Да те черпя една бира, да се поотпуснеш малко?
- Няма да ме черпиш!
- Амо, щото, после мисля да те водя на ресторант, та да се поотпуснеш още малко.
- Няма да ме водиш!
- Ама, след това, ще те водя да пийнем по още нещо. Да се отпуснеш още повече.
- Няма да пийваме.
- Да ама след това, ще те водя вкъщи и ще правим секс.
- Няма да правим.
- И дори няма да си сложа презерватив.
- Ще си сложиш!