Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сваляч говори с гадже в бар: - Да те черпя една бира, да се поотпуснеш малко? - Няма да ме черпиш! - Амо, щото, после мисля да те водя на ресторант, та да се поотпуснеш още малко. - Няма да ме водиш! - Ама, след това, ще те водя да пийнем по още нещо. Да се отпуснеш още повече. - Няма да пийваме. - Да ама след това, ще те водя вкъщи и ще правим секс. - Няма да правим. - И дори няма да си сложа презерватив. - Ще си сложиш!
Семейни 3,066 прегледа
Следващ →

Още вицове

10те ПАТЕШКИ заповеди( от http://www.duckart.org ): 1. Аз съм Патката, твоята Патка, да нямаш други патки освен Мене. 2. Не си прави Патка или какво да било подобие, да не им се кланяш, нито да им служиш; защото Аз, Патката, твоята Патка, Съм Патка ревнива. 3. Не споменавай напразно Патката. 4. Не хули Патката. 5. Почитай Патката си. 6. Отдели съботния ден на Патката. 7. Не ловувай. 8. Не препаткодействай. Не вдигай напразно Патката си. 9. Не кради ... Патки. 10. Не пожелавай Патката на ближния си. Не пожелавай и Яйцата на ближния си. Една мадама си миела плочките в хола. Понеже било топло се съблякла гола. Подхлъзнала се и паднала точно на половия си орган. Опитала се да стане, но онази и работа направила вакуум на мокрите плочки и само се разтягала без да може да се отлепи. В това време се прибира мъжът и заедно с охраната си - 4 човека. Видял каква е работата, опитал се да отлепи жена си - не може. Повикал и охраната си да дърпат - пак не става. Онази работа само се разтяга, но не се отлепва. Седнали да умуват какво да правят и по едно време един се обадил: - Шефе, дай да счупиме плочките и щедръпне въздух. - Ти луд ли си - казал шефът - този теракот струва по 600$ на квадрат. Пак се умислили. След половин час се обадил друг от охраната: - Шефе, дай да я потъркаме по циците да се овлажни и ще я бутнем до кухнята, там теракота е български, там да го счупим... Един тип влиза в ресторант и сяда. Келнерът идва до него с менюто. Клиентът казва: - Няма нужда от меню. Донесете ми една лъжица и една вилица и това е. Келнерът се учудил, но му донесъл. Клиентът ги помирисал и казал: - Така... За първо имаме супа от пиле и таратор - за мене таратор, а за второ имаме... пържола и гювеч. Бих искал гювеч. Келнерът страшно много се учудил, защото онзи познал всичко много точно. На другия ден отново дошъл този клиент и ситуацията се повторила... На третия ден, келнерът помолил готвачките да измият приборите много добре, но и този път клиента познал какво има за обяд. На келнера всичко това страшно му писнало и на четвъртия ден отишъл при готвачката и я помолил да си завре един комплект прибори в онази си работа. След това подали този комплект на редовния клиент. Онзи ги мирисал малко по-дълго от обикновеното и казал: - Значи, телешка супа и мусака, и да поздравиш Мария готвачката от мене, не знаех че работи тука. Двама депутати се срещнали в... трамвая! Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли?