Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сваляч говори с гадже в бар: - Да те черпя една бира, да се поотпуснеш малко? - Няма да ме черпиш! - Амо, щото, после мисля да те водя на ресторант, та да се поотпуснеш още малко. - Няма да ме водиш! - Ама, след това, ще те водя да пийнем по още нещо. Да се отпуснеш още повече. - Няма да пийваме. - Да ама след това, ще те водя вкъщи и ще правим секс. - Няма да правим. - И дори няма да си сложа презерватив. - Ще си сложиш!
Семейни 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

- За какво дадоха на Обама Нобелова награда за мир? Той още нищо не е направил?! - Точно и затова - само нищо такова да не направи! Пътува двойка в такси: - Скъпа, от теб ли мирише така хубаво, или на това говедо така вони колата. Прибира се късно през нощта един мъж - пиян и целия изпоцапан с червило. Жена му го посреща с точилка в ръката: - Къде скиташ цяла нощ? - Ми така се случи, че която и жена да ми предложи и не мога да й откажа! - Сега ще ти дам аз на теб! - Ето, че и ти.... Клиент в книжарница: - Нима мислите, че криминале със заглавие "Фризьора-убиец" ще му е интересно на някой да го чете, като от заглавието всичко е ясно? Продавачът взима книгата, чете на гърба: "На световния конгрес на фризьорите се събират над 2000 човека от цял свят..." Вървяли си двама българи в бруклинското гето и разглеждали сергийките, да си вземат нещо за спомен. Спряли се на една сергия с будистски стоки и нашенеца възкликнал: - Я виж ква книга. Изведнъж изскочило едено негро, извадило пистолета и го гръмнал в главата - Fuck niga, a?