Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доброто получено от някого ни налага да търпим и злото, което той ни нанася... Франсоа дьо Ларошфуко
Бисери 3,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имам невероятен късмет, сърфирайки из нета получавам известия, че печеля на ден поне по 4-5 айфона. Колко жалко ,че вече си имам. Сега се замислям дали да не отворя магазин за телефони. Има жени с вертикален скрол, а има и с хоризонтален... Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :) - Тате, тате, някой звъни на вратата вече 30 минути, защо не отваряш? - По добре 3 стотинки сметка за ток, вместо 30 лв. черпене, моето момче. "Скъпи, Дядо Коледа! Много, много искам кученце тази година. Моля те, моля те, моля те да ми подариш кученце!" Иванчо. Отговор: "Иванчо, твоето мрънкане може да мине пред твоите родители, но при мен няма да стане. Отново ще получиш пуловер!" Дядо Коледа.