Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две блондинки. Едната казва: - Влизам вчера в кухнята, а там мъжът ми стои и онанира! Втората: - И какво? Първата: - Ами, какво, клекнах и му направих една свирка. - Това пък защо? - Защото ми е по-лесно да си изплакна устата, отколкото да мия целия под на кухнята.
Любими Герои 3,125 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако животът те е затрупал с минуси, положи ги един върху друг, за да станат плюсове! Възрастен господин бил поканен на вечеря от свои стари приятели. Човекът бил очарован от това, че цяла вечер неговият приятел се обръщал към жена си с думите "Миличка", "Любима", "Захарче" и т.н. Когато жената отскочила до кухнята, господинът се обърнал към домакина: - Намирам за прекрасно, че след толкова години семеен живот, вие двамата все още си говорите с галени имена... - Да ти кажа истината, забравих й името още преди 10 години... Какво е знаменитост? Човек цял живот се мъчи да стане известен и като успее - почва да носи черни очила и перуки, за да не го познаят. Между приятелки: - Такива принцове се навъдиха последно време, че е по- добре да се омъжиш за белия кон... Иванчо го било много страх да спи сам и затова една вечер легнал при мама си и при тати си. По едно време те не издържали и започнали да се ...бащата попитал Иванчо: - Сине, какво искаш - братче или сестриче? - Слонче, тате, слонче. - Абе Иванчо, братче или сестриче. - Ооо татко - казал Иванчо - ако не си сигурен в себе си, дай аз да пробвам.