Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е дефиницията за оптимист? - Оптимист е мъж, който преди да отиде на среща, смазва ципа на панталоните си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Строител пада от втория етаж. Колегите му състрадателно се събират около него и някой му поднася чаша вода. Пострадалият се намръщва и пита: — От кой етаж трябва да падна, за да получа чаша вино?
Професионални
03.10.2017
2,785 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво получава канибалът който закъснее за вечеря? -Средния пръст.
Две бабички си приказват: - Миче, пък Пена умря. - Да умря, ама я лекуваха професори.
Мъж си пие уиски в бар след среща. Изведнъж през вратата влиза най-красивата жена, която някога е виждал и той едва не получава лек инфаркт. Докато тя прекосява бавно бара той я следи неотлъчно с поглед, но жената забелязва, че я гледа и тръгва право към него. Притеснен мъжа веднага почва да мисли какво извинение да скалъпи, когато тя застава пред него и му казва: - Ще направя каквото поискаш, ако ми дадеш $300 и ми кажеш какво точно искаш да направя за теб с три думи. Човека веднага се замисля и точно след 1 минута вади $300, дава и ги, и казва: - Боядисай ми къщата!
Прибира се един напълно пиян пич и гледа на пейката пред блока му некакъв дядо седи и почива: - Дядо искаш ли да ти помогна да те занеса до вас. - Ами може синко, аз съм на 6-тият етаж. Занесал го пияният до етажа и му предложил да го вкара в тях. Отворил му вратата и слезнал долу в градинката да си продължи пиенето. Тъкмо слиза и гледа Втори дядо седи по умърлушен от първият и пак се повтаря историята. Така няколко пъти докато накрая дядото не казал: - Момче ти хубаво ще ме занесеш ама айде само не ме пускай отново в асансьорната шахта става ли?!??!
- Иванчо, скъпи, нали няма да ме изоставиш? - Хм, такива като теб не се изоставят, те направо се разстрелват!!