Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: -Кой ми е ял от супичката? -Кой ми е нахапал хлебчето? -Кой ми е пипал лъжичката? И т. н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: -Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме.
Разни 2,049 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис „Станете християни и ще ви дадем $5000“. — Хм… , вика единия, да вземем да станем християни? — Ама не те ли е срам бе, Яков – баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш? — Е, 5000 долара са си пари все пак. Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред. — И какво сега, дадоха ли ти парите? — Ей, ама това вие евреите само за пари мислите! Мъж към жена си: - Изглеждаш ми подозрително физиономията ти - или си ми изневерила, или се готвиш да ми изневериш. - Защо или-или, може да са и двете. Телефонен секретар на гореща психиатрична линия: Ако страдате от натрпчиви мисли, моля,помолете някой да натисне 1. Ако сте зависим от друг човек, моля, внимателнонатиснете 3, 4, 5, 6. Ако страдате от шизофрени, моля, внимателно се вслушайте в едни тих гласец който ще ви каже цифрата. Ако страдате от параноя, ние знаем кой сте и какво искате. Просто останете на линия докато проследим обаждането. Ако страдате от маниакална депресия, няма значение коя цифра ще натиснете - никой няма да ви отговори! Върви си чукча с една обувка. Среща го полицай и го пита: - Изгуби ли я? Отговор: - Не, намерих! Кризата преминала през големите икономики, нанесла щети и тръгнала към BG. Стигнала до тук и казала: Ааа, тук Бойко ще се справи и без мен!