Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама: - Не разбирам, защо в отзивите за този филм пишеше, че ставал само за умствено изостанали, според мен е много интересен филм...
Разни 1,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровче влиза в сладкарница и пита: - Добър ден, какви закуски имате? - Всичко имаме! Кифли, мифли... баници, кроасани... - Две мифли моля! Влиза един в бара и си поръчва водка след водка. И бързо пие една след друга. Барманът го пита: - Човеко! Защо пиеш толкова бързо? - И ти ако беше на мое място и ти щеше да пиеш така? - Какво ти има? - Нямам стотинка е джоба. Майстори отишли да ремонтират училище. Имайки в предвид грубия им език, директорът ги събрал предварително и им казал: - Тъй като тук е училище, моля ви да се въздържате от груби изрази и псувни. Така всичко вървяло добре... Един ден обаче, Пешо изпуска кофа с боя върху главата на Иван... Иван тъкмо да го напсува, и се досеща, че са в училище и благо казва: - Пешо, не си прав. И майка ти не е права, и баща ти не е прав и изобщо целия ти род не е прав... Егоистичната амбиция е кухо нещо! Открито е лекарство, което може да се нарече "Виагра за жени". Нарича се "пари".