Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ченге се оплаква пред приятел: - А пък за мен в интернет взели, че написали истината...
Професионални 2,722 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама съседи: - Миналата нощ не можах да заспя, някой викаше за помощ. - Не обръщай внимание, данъците задушаваха малкия и среден бизнес от първия етаж. От офис на "Фантастико" е задигната фантастична сума при фантастично безхаберие от страна на охраната. ------- - Какво си казали в бандата, обрала "Фантастико"? - Дас ис Фантастиш... ------- Охраната на "Фантастико" е разбрала един час след обира..от новините... ------- Подготовката за Коледните празници е в пълна сила. За последното денонощие са регистрирани три големи обира. Няма вицове за ББ както навремето за Тато... Може би ББ с изказванията си не оставя никакво място за фантазията на "виц-криейторите" Вървял си бика Белчо и минал покрай един двор... Вътре имало такава крава, направо на Белчо му прищракало и му се доклатило. - Здравей, коя си ти? - попитал мъжкаря. - Аз съм Сивушка Недостъпната, но... за теб съм само Сивушка - и му смигнала. Белчо това и чакал. Засилил се и прескочил дувара. - А ти кой си? - поискала да знае кравичката. - Аз съм Белчо Надарения, но за теб съм само Белчо, ’щото дарът ми остана на оградата... Животът е мъж… старае се да ти го начука максимално!