Две блондинки отиват на зъболекар. Лято е, топло, двете са с къси ефирни полички. Идва ред на първата блондинка - зъболекарят я поканва в кабинета. Разкръстосвайки краката да стане, зъболекарят вижда бикините й. Влиза блондинката и сяда на стола.
- Отворете си устата - казва зъболекарят - Искате ли сега оттук да ви кажа цвета на бикините ви?
Излиза блондинката развълнувана и казва на приятелката си:
- Леле, този зъболекар е върха. През устата ми видя бикините!
Влиза втората блондинка. Сяда на стола, разкрачва си краката и казва:
- А сега, докторе, бихте ли видяли оттук, кой зъб ме боли?!
Германка, французойка и българка си говорели. Германката:
- Аз, като се прибрахме от медения месец, казах на мъжа си "Аз в тая къща няма да пера!" Първия ден не го видях, втория ден не го видях, на третия се върна с пералня.
Французойката:
- Аз на моя му казах "в тая къща няма да готвя!" Първия ден не го видях, втория ден не го видях, третия ден не го видях, на четвъртия се върна с напълно автоматична роботизирана кухня.
Българката:
- Аз пък казах "в тая къща няма да готвя, пера, чистя...!" Първия ден не го видях, втория ден не го видях, третия ден не го видях, четвъртия не го видях, на петия зех с едното око леко да го виждам...