Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
„Скучно ми е!”- каза Ева на Господ! „Ева, като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!” - каза Господ на Ева - „Трябва ти нещо силно физически и слабо психически, нещо егоцентрично, егоистично и самовлюбено! Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец! „То ще се нарича „мъж”, ще носи името Адам и за да отговаря на описанието ще му кажем, че е създаден първи!!!” - каза Господ на Ева.
Семейни 3,135 прегледа
Следващ →

Още вицове

У всеки човек, дори и у най-лошия, може да се открие нещо хубаво. Затова се налага той да бъде обискиран внимателно! (из инструкция към дежурните полицаите от СДВР - София) При венеролога: - Имате хламидии момиче. Но са много странни. Не се притеснявайте, лекуват се. Омъжена ли сте? - Не. - Постоянен партньор имате ли? - Може да се каже... - Трябва да ми го докарате, защото лечението се провежда едновременно. - Това е невъзможно докторе! - Виждам, че се срамувате и Ви е неудобно. Няма нищо страшно. Дайте ми телефона му и аз, като мъж и лекар ще обясня. - И това е невъзможно! - Ето, значи трябва да го доведете! - Не може докторе, догът ми е много плашлив и контактува само с мен... Срещат се две мутри: - Брато, ела в нашия голф клуб. Имаме сауна, мацки, къркане.. - Супер! А кога играете? - За какво ни е да играеме? На горската полянка седи едно малко, сладко, бяло зайче, което чудно свири на арфа. Изневиделица изкача един вълк, но като се заслушва в музиката се спира и блажено й се наслаждава, после става и си тръгва щастлив. След малко се появява по-голям и страшен вълк, но и той като първият не устоява на приятната музика и подминава зайчето. Не след дълго се появява изключително кръвожаден и огромен вълк, който се нахвърля на зайчето и го разкъсва. На съседно дърво стоят две врани и едната казва на другата: - Аз казах ли ти, че така ще стане като дойде Глухият... Две мечки си говорят: - Кого изядох вчера, не знам - с черен гръб, бял корем и мръсни лапи... - Това е виладжия!