Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонно обаждане в пожарната: - Ало, пожарната ли е? - Да. - Слушайте сега да ви разправя за какво става дума… Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия. - И какво? - Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата. - Е? - А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата… - Е? - Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева. - Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща? - Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора!
Разни 1,678 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж с жена си и петгодишното дете се прибират през нощта с колата от гости пийнали. Спира ги КАТ за проверка за алкохол. Мъжът зад волана духа - апаратът показва алкохол! - Не може да бъде, г-н полицай! Апаратът ви е развален. Ето, проверета жена ми! Жената духа - алкохол. - Виждате ли, г-н полицай! Жена ми не е пила. Апаратът ви е развален. Но ако искате, проверете детето. Детето духа - алкохол. Полицаите пуснали хората. Явно апаратът им е повреден. Тръгва семейството и мъжът казва на жена си: - Видя ли, че няма нищо лошо, ако детето удари една водка! Отива една жена при гинеколог: - Докторе, ако може да ме зашиеш малко, защото мъжът ми се оплаква, че съм била широка! Докторът удря два бода и й взема пет лева. След седмица обаче тя пак пристига с молба за още малко стесняване. Докторът удря още два бода и пак взема пет лева. При третото посещение жената вече знае тарифата и след процедурата подава на доктора пет лева, но той казва: - Още едно левче госпожо, сложих Ви ципче! Парите не са добро нещо. Щастието не е в парите. Който духом е богат, той е истински богат... С какво още да се успокоя, докато не преведат заплатата? Собственик на лека кола се оплаква на съседа си, че са му откраднали колата предната нощ. - Обади ли се в полицията? - Не съм, чакам да я пребоядисат. Тъкмо беше започнала да избива ръжда. Пена от с. Долна баня се хвали на Събка: - Събке, вече си избрах един семеен лекар! А Събка отговаря: - Аз пък си избрах един несемеен!