Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Защо в Ереван стадионите имат само един ред седалки? Отговор: Защото никой арменец не иска да седи на заден план.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис си поръчва Биг Мак в KFC и го получава.
Любими Герои
03.10.2017
3,010 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Жоре, защо си такъв тъжен? - Остави! Качвам се вчера в метрото и гледам - страхотно гадже! Млада, краката и почват от ушите, истинска красавица ти казвам! И аз естествено и намигнах! - И тя кво? - Стана и ми отстъпи място...
Умрял Тито. В Югославия обявили едномесечен траур. В едно село кметът събрал селяните и казал: - Умря другарят Тито. От днес - един месец никакви веселби, никакви песни и танци, никакви сватби... Един се обадил: - Кмете, а можем ли да е**м? - Това може. Но само с бавни, скръбни движения. И само собствената жена, за да бъде мъката пълна!
Абе, знаете ли какво е имобилайзер! Аз не знам, ама и Слави не знае!
Най-умните и най-видните блондинки се сабрали да решет как да променят всеобщото мислене, че блондинките са глупави. След края на срещата забелязват друга блондинка насред градския парк в една лодка и гребе. Една от най-видните блондинки изпаднала в ужас, когато видяла какво става. И започнала да вика: - Тъпа перхидролка, заради такива като теб хората ни мислят за тъпи. Само да можех да плувам и щях да те спукам от бой.
Един старец отива на лекар. Доктора: - От какво се оплаквате? - Разбирате ли докторе, аз съм на 80 години, неотдавна се ожених. Жена ми е на 30 години. Скоро ще имаме дете.... - Аз пък имам един приятел - ловец... Един път отишъл на лов, а си забравил пушката... изведнъж от храстите излиза една мечка и се хвърля върху него... той обаче не загубил самообладание, взел едно камъче и го метнал по нея. В този момент мечката паднала и умряла... Старчето: - Докторе, не може да бъде, навярно някой друг я е застрелял. Докторът: - Ето, за това ми беше мисълта...