Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чък Норис си поръчва Биг Мак в KFC и го получава.
Любими Герои 3,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Жоре, защо си такъв тъжен? - Остави! Качвам се вчера в метрото и гледам - страхотно гадже! Млада, краката и почват от ушите, истинска красавица ти казвам! И аз естествено и намигнах! - И тя кво? - Стана и ми отстъпи място... Умрял Тито. В Югославия обявили едномесечен траур. В едно село кметът събрал селяните и казал: - Умря другарят Тито. От днес - един месец никакви веселби, никакви песни и танци, никакви сватби... Един се обадил: - Кмете, а можем ли да е**м? - Това може. Но само с бавни, скръбни движения. И само собствената жена, за да бъде мъката пълна! Абе, знаете ли какво е имобилайзер! Аз не знам, ама и Слави не знае! Най-умните и най-видните блондинки се сабрали да решет как да променят всеобщото мислене, че блондинките са глупави. След края на срещата забелязват друга блондинка насред градския парк в една лодка и гребе. Една от най-видните блондинки изпаднала в ужас, когато видяла какво става. И започнала да вика: - Тъпа перхидролка, заради такива като теб хората ни мислят за тъпи. Само да можех да плувам и щях да те спукам от бой. Един старец отива на лекар. Доктора: - От какво се оплаквате? - Разбирате ли докторе, аз съм на 80 години, неотдавна се ожених. Жена ми е на 30 години. Скоро ще имаме дете.... - Аз пък имам един приятел - ловец... Един път отишъл на лов, а си забравил пушката... изведнъж от храстите излиза една мечка и се хвърля върху него... той обаче не загубил самообладание, взел едно камъче и го метнал по нея. В този момент мечката паднала и умряла... Старчето: - Докторе, не може да бъде, навярно някой друг я е застрелял. Докторът: - Ето, за това ми беше мисълта...