Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Много обичам второто си дете! - Сигурно е прекрасно! - Симпатично е, като всички деца, обаче майка му още не ме е съдила за издръжка!
Семейни 2,822 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно село на един дядо му се разболяла бабата, от няма вече накъде я завели на доктор, а тоий казал на дядото, че бабата е пътник и само трябва да идват на контролни прегледи. Така месец, два , три и вече, когато бабата била пред умирачка помолила дядото за последно да я уважи.Дядото - мъчно му за бабата, ама сабрал сили и я боднал. На другия ден гледа бабата станала, изпрала, сготвила и шета из градината. А дядото си вика "Ей, аз ако знаех, че така ставало то, нямаше да изпуснем тате миналата година!". Съвет на психотерапевта: - Ако сте в лошо настроение, вземете портфейла си, бавно пребройте 100 хиляди евро и настроението ви ще се подобри. Телефонен разговор: - Ало! Ще се омъжиш ли за мене? - Да! А кой се обажда всъщност? Един мъж намерил вълшебна лампа. Трябвало да каже трите си желания: - Първото ми желание е да имам къща за един милион долара! Духът от лампата на мига изпълнил това желание, но... и съпругата на мъжа получила къща за два милиона долара! - Второто ми желание е да имам един милиард долара! Духът изпълнил и това желание, но... и съпругата на мъжа получила два милиарда долара! - Третото ми желание е да ме пребиете до полусмърт!... VW от шестият път направиха читав Голф. Перничани са във възторг и с нетърпение чакат той да се появи по пернишките улици около 2020г.