Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжка логика: - С шапка, палто и ботуши. Затова ми е топло! Женска логика: - Мозъкът и задникът ми измръзнаха. Затова пък съм красива!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Учебната година в Академията на МВР бе открита с музиката от филма „Кръстникът“ Източници твърдят че ББ се е разплакал от умиление.
Професионални
03.10.2017
3,079 прегледа
Следващ →
Още вицове
Господ събира директорите на най-големите училища, за да ги предупреди за потопа, който ще настане в града в петък. Директорите благодарят и съобщават на учениците. Директорът на Руската гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Английската гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП! Директорът на Математическата гимназия: - Ученици! Понеделник - учим, вторник - учим, сряда - учим, четвъртък - учим, петък - не учим - ПОТОП, в събота отучваме потопа!
Един влиза в магазина за пойни птици и пита: - Изви-и-и-нявай-й-й-те, има-а-а-те ли гов-в-в-о-орящи п-п-п-п-а-а-п-пагали? - Вън! Вън! Вън! - изкрещял продавачът - Ще ми повредиш стоката!
Две блондинки си говорят: - И като почна да ми се натиска, му казах директно, че не искам да го виждам повече. - И той какво? - Стана и изгаси лампата.
Млад стажант-лекар за пръв път води раждане. След успешното му приключване, наблюдаващият го старши лекар, акушер - гинеколог го съветва: - Много добре, колега! Само след раждането се пляска по дупето бебето, а не майката!
Изпратих sms на едно момиче "Този абонат ви моли да се омъжите за него"...Получих отговор:"Уважаеми абонат! По вашата сметка няма достатъчно средства за да извършите тази операция"...