В една болница решили да икономисат от фонд "Работна заплата".
Намалили заплатите на лекарите. Но те продължили да идват на работа.
Премахнали заплатите на лекарите. Но те продължили да идват на работа.
Въвели такса вход. Но те продължили да идват на работа. Само че се изхитрили - започнали да идват на работа понеделник сутрин и да си отиват петък вечер.
В час по физика госпожата пита:
- Ако оставя това парче злато на слънце какво ще стане?
Иванчо:
- Зависи къде?
- Ами да кажем на пейката пред училището...
- Аааа, тогава ще изчезне!