Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съвесем наскоро омъжена дъщеря звъни на майка си по телефона: - Мамо, Петьо ме помоли да му направя чай, а в готварската книга няма нито думичка за това!
Семейни 3,178 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из Цар Фердинанд. Съвети към сина Българският народ има само един идеал: да се обогати. Заради това пази се да не му попречиш и затваряй си очите пред кражбите. Помилвай някак си незабелязано крадците, особено тия на държавни суми, и дръж списъка им затворен в твоето бюро Когато тоя списък се увеличи, да бъде десет процента от населението, то ти си спасен. Знай, че царете се крепят от разбойниците... Гладна риба и лаком човек лесно налапват въдицата. Разхождам се в гората. Дъжд, вятър, нощ. Замръзвам целият. Гледам - паркиран автомобил, приближавам се и гледам през прозореца - няма никой. Пробвам вратата - отключена, влизам и сядам. Изведнъж колата тръгва. Аз съм в шок. Колата върви, аз седя отзад, зад волана няма никой. Отнякъде се показва космата ръка - навива волана и изчезва. Чак космите на задника ми настръхват. Показва се някакво село, ето ги и първите къщи. Тук колата спира, някакъв мъж поглежда вътре и казва: - И какво правиш тук?! - Ами, возя се... - Баси мамата! Аз тука бутам, а той ми се вози!.. Учителката задала задача на учениците, да направят изречение с рима. Станала Марийка и казала: -Кака влезе във реката и си намокри полата! -Добре, Марийке....казала учителката..... браво! А ти Иванчо, я да видим, какво сътвори твоята "гениална"мисъл! -Вчера бати влезе в саламура и си намокри............. краката! -Но тук няма никаква рима, казала госпожата! -Ами малко беше саламурата, госпожо! ! ! Една блондинка си имала 2 коня, но не можела да ги различава. Съседката й я посъветвала да скъси на единия кон опашката, но блондинката пак не можела да ги различава. След дълги опити съседката й казала: -Добре, поне една малка разлика нямат ли за да ги различаваш. Блондинката се замислила и казала: -Ами мисля, че черния кон е малко по-висок от белия.