Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Младеж заговаря момиче на бара: - Казвам се Генко, а ти как се казваш, хубавице? Тя отговаря скромно: - Казвам се Кети, но съм на пост. Генко недоумява: - Но до Великден има толкова време? Какъв ще е този пост? - На работния ми пост, Генко...
Професионални 2,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиков час в градския транспорт, блъсканица. Жена без да иска докосва по члена мъжа до нея. — О, извинете! — А не, аз съм шахматист, пипнеш ли – играеш. Иванчо казал на Марика: - Марийке мога ли да ти викам Ева понеже ти си ми първата, Ева е била първата? - Добрче Иванчо а аз могали да ти викам Боинг? - Да, но защо? - Понеже ми си 747-мия! Надпис: "Моля, не оставяйте ценни вещи в джобовете, защото гардеробиерката е със заплата 220 лева и не отговаря за себе си". В час на класния другарката задала на учениците следващия час да донесат домашният си любимец. Когато дошло време да проверява останала възхитена, имало кучета, котки, морски свинчета, хамстери, рибки, зайчета... Останал само малкият палавник Иванчо. - Иване бе, дай да видим какво си донесъл - казала даскалката. - Ееее другарко аз нямам домашен любимец - отвърнал той. - Е добре де нищо ли не носиш, нали не искаш двойка? - Амииии аз нося една много грозна жаба и ми е в джоба да не се вижда, но не мисля да я показвам на който и да било!!! След 10 минутно каране другарката Гъзибарска решила сама да извади жабата от панталоните на Иванчо. Бръкнала и възкликнала: - Уй, уй, уй! - Уй я! Жабата е у другия джоб! Их бин българче унд крефте мутер мен ме е родила, с готини блага гешефте мойта хаймат ми е мила. Их бин българче унд либе мойте долари зелени, и на Вуте да го тресна първа фройде е за мене. Их бин българче, ин фрайер щад насран си аз живея, българското в мен играе, щом файда ме залюлее. Их бин българче унд ваксна в царски дни и Ново време, зон на чалга съм прекрасна, тохтер съм на гадно племе.