Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В сервизите на OPEL се предлага нова услуга - безплатна ваксинация против тетанус...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Младеж заговаря момиче на бара: - Казвам се Генко, а ти как се казваш, хубавице? Тя отговаря скромно: - Казвам се Кети, но съм на пост. Генко недоумява: - Но до Великден има толкова време? Какъв ще е този пост? - На работния ми пост, Генко...
Професионални
03.10.2017
2,876 прегледа
Следващ →
Още вицове
Омръзнало на Пена у кревато винаги да бъде отдолу и рекла на Вуте: - Вуте, тоя път я че бъда отгоре! Нямало как и слабичкия Вуте се съгласил и дебелата Пена го яхнала. Скачала, пъшкала и по едно време му вика: - Вуте, я свърших, а ти свърши ли? - И я свърших. Дай лопатата да го изринем.
Тъщата се опитва да научи кучето да стои на задните си крака. Зетът забелязва: - Така нищо няма да стане. Трябва с нещо за ядене... - Не е необходимо - отговаря тъщата. - В началото и с тебе не ставаше... Главното е търпение и постоянство.
В шоуто на Слави. - Всички получавате подарък дивиди плеар!......Това май е малко? - ? - О кей,всички ще получите и по един телевизор.Но това не е всичко, вие ще получите и дистанционни управления за тях.
Дв стари моми си говорят: - Вчера вечерта се прибирам късно, гледам зад ъгъла на блока в полумрака се промъква мъжки силует и хукнах с всичка сила.. - И какво? - Настигнах го!!!
Реклама на магазин за дрехи втора употреба: "Дрехи проверени от времето..."