Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж заговаря момиче на бара: - Казвам се Генко, а ти как се казваш, хубавице? Тя отговаря скромно: - Казвам се Кети, но съм на пост. Генко недоумява: - Но до Великден има толкова време? Какъв ще е този пост? - На работния ми пост, Генко...
Професионални 2,876 прегледа
Следващ →

Още вицове

Омръзнало на Пена у кревато винаги да бъде отдолу и рекла на Вуте: - Вуте, тоя път я че бъда отгоре! Нямало как и слабичкия Вуте се съгласил и дебелата Пена го яхнала. Скачала, пъшкала и по едно време му вика: - Вуте, я свърших, а ти свърши ли? - И я свърших. Дай лопатата да го изринем. Тъщата се опитва да научи кучето да стои на задните си крака. Зетът забелязва: - Така нищо няма да стане. Трябва с нещо за ядене... - Не е необходимо - отговаря тъщата. - В началото и с тебе не ставаше... Главното е търпение и постоянство. В шоуто на Слави. - Всички получавате подарък дивиди плеар!......Това май е малко? - ? - О кей,всички ще получите и по един телевизор.Но това не е всичко, вие ще получите и дистанционни управления за тях. Дв стари моми си говорят: - Вчера вечерта се прибирам късно, гледам зад ъгъла на блока в полумрака се промъква мъжки силует и хукнах с всичка сила.. - И какво? - Настигнах го!!! Реклама на магазин за дрехи втора употреба: "Дрехи проверени от времето..."