Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Косата ми си пада по мен...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Някакъв шотландец бил известен със своята неразговорливост. Влиза в една бръснарница. Питат го: - Подстригване? - Аха. - Бръснене? - Аха. - Горещ компрес? - Аха. - Одеколон? - Аха. - Двадесет и пет лири. - Охо
Разни
03.10.2017
2,239 прегледа
Следващ →
Още вицове
Колкото по-хубава и скъпа кола имаш, толкова по-малка е вероятността тя да ти изневери и да те остави на пътя. Колкото по-красива и очарователна жена имаш, толкова по-голяма е вероятността тя да ти изневери и да те остави.
Срещат се две блондинки и едната казва на другата: - Скъпа, от където и да мина всички ми казват, че съм била боклук. Какво да правя? След дълъг размисъл другата и отговаря: - Ами, не минавай през такива места където те познават.
Малко момиченце си играе с куклите: - Ти, Миме, лягай да спиш, и ти, Петьо, също. Петьо не се приближавай към Мими - тя днес има менструация.
Върви си един мъж из Белфаст и хоп някой опира в гърба му пистолет. Следва въпрос: - Какъв си протестант или католик? Замисля се човека: "Ако кажа католик, той може да е протестант и да ме гръмне, а ако кажа протестант, той може да е католик и пак да ме гръмне". Решил и рекъл: - Евреин. Отзад се чул радостен възглас: - Аз съм най-щастливият палестинец в този град!
Зайо Байо както си ходи из гората гледа една мравка и без да се замисли я убил. Продалжава да върви и гледа в горската кръчма една бутилка с малко бира в нея, изпива я. Прибира се в тях удря си една чекия, усмихва се самодоволно и казва: - Ехххх... това е животът убийство, секс и алкохол!