Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Връща се мъжа вкъщи и започва да се съблича. Жената казва: - Хич недей да се събличаш, ами върви да набиеш съседа. Мъжът отива отсреща, чуват се викове, бой, след малко се връща и пита: - Набих го, ама я кажи какво направи? А жената: - Ами какво, седя си аз тука вкъщи по цял ден, самичка, скучая...
Семейни 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

При нас в работата ценят всеки служител много, затова са ни блокирани всички сайтове за търсене на работа. - Вчера те видях да излизаш от една кръчма! - Какво да се прави, не мога да живея там! Към полицай тича мъж и крещи: - Полицай! Помощ! Току-що ми откраднаха колата, ей там! - Видях, видях...Професионалисти са, личи им! - Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица. - Мама ми даде левче, а аз го изгубих. - Ето ти левче, недей плака. Детето взело левчето и заплакало още по-силно. - Защо плачеш пак? - Защото, ако не бях си изгубила левчето, сега щях да имам две левчета... Директор към началника на отдел кадри: - Утре при нас постъпва на работа малкият ми син. Намерете му някаква длъжност там. Не искам да проявявате някакво по-специално отношение към него - отнасяйте се с него както с всеки друг мой син...