Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си говорят в кола. Едната казва: - Охх, много съм гладна. - Еми ще спрем тук. Взела сандвича си и го сложила на седалката. След това седнала и започала да си върти задника. Другата я попитала: - Какво правиш? - Еми вчера ходих на зъболекар и той ми каза да ям от другата страна.
Блондинки 3,422 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Тате, омъжих се! — Не ме интересува, щом се стъмни – вкъщи! На кораба назначават нов капитан. Той се обръща към екипажа: -Моряци! Искам всеки от вас да разбере, че този кораб не е мой, нито ваш. Това е нашият кораб! От задните редици се обажда Рабинович: - Тогава защо да не го продадем?! Влиза един в бара и си поръчва водка след водка. И бързо пие една след друга. Барманът го пита: - Човеко! Защо пиеш толкова бързо? - И ти ако беше на мое място и ти щеше да пиеш така? - Какво ти има? - Нямам стотинка е джоба. Върви един нагоре по планината. Вървял, вървял,... по едно време насреща му - няква мацка, която му вика: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - отговорил уверено човека и продължил нагоре. Вървял, вървял,... а на среща му - още по яка мацка, която го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - леко колебливо казал човека и продължил нагоре. След още малко срещнал най-яката мацка, за която винаги е мечтал. Тя също го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? Едва едва след дълго и тежко мислене човека отвърнал: - I want to succeed! - и продължил да се изкачва. Най-после стигнал върха а там го чакал един огромен гол негър, който му казал: - Hi, I’m Seed. Да ме пази Бог от приятели с враговене си сам ще се оправя. Наполеон