Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си говорят в кола. Едната казва: - Охх, много съм гладна. - Еми ще спрем тук. Взела сандвича си и го сложила на седалката. След това седнала и започала да си върти задника. Другата я попитала: - Какво правиш? - Еми вчера ходих на зъболекар и той ми каза да ям от другата страна.
Блондинки 3,421 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо приписвате в завещанието си всичко на вашата съпруга при условие да се омъжи повторно? - Искам да има на този свят поне един, който да ме съжалява искрено. Обява: Обучение по немски с гестаповски методи. Поручикът разказва: - Снощи бях при графинята, но неочаквано се прибра нейният съпруг. - И какво направихте? - Защитих честта на офицерския мундир! - Как? - Набих всички голи мъже в гардероба, след като се намъкнах вътре и аз. Между приятели: — Ей, човече, спомням си навремето майка ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините… Чак след това разбрах, че съседите са дошли именно при мен, знаейки, че тъй като съм програмист, съм длъжен да имам вкъщи интернет, тоест ще намеря това, което ги интересува. Но първоначално изпаднах в лек ступор, когато ми почукаха и казаха: - Петьо, ти нали си програмист? Трябва да кастрираме котарака...