Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, с теб от нищо не ме е страх! - Какво, толкова съм страшна???
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Започнах да отказвам цигарите: - Как? - Пия хапчета "ТАБЕКС". След 4 дни: - Отказа ли ги? - Да, хапчетата!
Разни
03.10.2017
1,897 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обаждане до бизнесмен. Чува неприятен глас: - Мъртъв си! - Не, жив съм си още. - А? Извинявай, май ми избързва часовника...
Кандидатстуденски бисери:Христо Ботев наторявал революционната почва.
Борец отива да се разправя в БТК. -Вижте к`во тия сметки дето сте ми ги пратили нещо не са както трябва.Искам разпечатка-к`ва е тая сума,к`во е т`ва нещо?!? Извадили му разпечатка,борецът я прегледал и възмутително се обърнал към жената на касата: -А-а-а,госпожо ,тука има нек`ва грешка.Вижте с`я-с Австрия съм говорил,с Пешо далаверата съм говорил,с Германия съм говорил,с Цецо рендето-също,ама много са извиня`ам-с тоя ДДС не съм говорил,даже и не го познавам,а вие 30лева разговор само с него сте ми писали.
В един черен,черен град.. В една черна,черна къща.. В една черна,черна стая.. Имало двама черни,и единия вика на другия: - Абе аз нали ти казах да не палим тия гуми!
Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал: — Защо си толко бледа? — Защото разбрах, че майка ми е починала! – отговорила блондинката. — Ако искаш да те пусна от работа? – попитал шефа. — Не, но все пак благодаря! – отговарила блондинката. След няколко часа блондинката казала: — Какво нещастие майката на сестра ми също е починала!