Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява: За съживяване на българската икономика се наемат опитни вуду магьосници.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Да отделиш цяла година, за да откриеш подходящия учител е по-важно и от цели три години учене. Китайска поговорка
Бисери
03.10.2017
3,417 прегледа
Следващ →
Още вицове
Синът получил двойка по география, защото не знаел къде се намира Камерун. - Не се притеснявай - казал баща му, - при нас работи един камерунец, утре ще го попитам. На другия ден той се върнал от работа и казал: - Абе, днес камерунецът не дойде на работа. Я дай атласа да го намерим този Камерун. Разгърнали атласа и синът видял, че баща му разглежда картата на Полша. - Но татко, нали щеше да търсиш Камерун? - Него търся. Трябва да е някъде наблизо, защото камерунецът идва на работа с велосипед...
Семейство си купува нова кола. Бащата качва шестгодишния си син, за да го повози. След завръщането малкият се хвали на майка си: - Беше много хубаво. По пътя изпреварихме трима идиоти, седем говеда, петима глупаци, девет мърльовци и една маймуна!
Учителят в неделно училище пита малките си ученици: - Защо трябва да пазим тишина в черква? Отговаря му едно момче: - Защото хората спят.
Говорят си двама приятели: - Знаеш ли, какво казват жените след третия оргазъм? - Не... - Разбира се, откъде пък ще знаеш!
Господи, моля те през 2011-та да имам дебела банкова сметка и тънко тяло. Да не стане като през 2010-та, че стана наобратно!