Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Старшина пред ротата: - Ако не си носите шапките, ще се разболеете от менингит. Менингитът е страшна болест, от нея или умират или стават идиоти. Ние с брат ми в детството си преболедувахме от менингит - той умря, а на мен ми провървя...
Професионални 2,925 прегледа
Следващ →

Още вицове

Четирима студенти имали изпит в понеделник, но в неделя се събират "на по бира" и се напиват здраво. Понеделник закъсняват за изпита с 2 часа. Въпреки това отиват до университета и с обясненията че са пътували от провинцията и по пътя са спукали гума молят професора да ги изпита в друг ден. Професора се съгласява и им дава нова дата следващият понеделник. Този път те се явяват навреме. Професора ги посреща с усмивка : -Колеги изпита днес ще е само с един въпрос и ако отговорите правилно ще вземете изпита, но при 1 условие, да сте в различни стаи! -Страхотно! -съгласяват се студентите, и сядат в 4 различни стаи. Професора им раздава билетчетата, на които им е написал само един въпрс: -"КОЯ ГУМА СПУКАХТЕ?" Мутра лежи в болница, целият бинтован и на системи. На съседното легло лежи един дядка и той на същото дередже. След една седмица двамата се освестили малко и борчето пита: - Дедка, кво прайш тука бе. Що си така пострадал. - Що ли? Внука хобито му да прави коли. Зема ми трабанта, прави му нещо и той стана много бърз. Значи карам си аз веднъж по магистралата за Пловдив и изпреварвам един Мерцедес, ама така се бех отплеснал, да му гледам мутрата на тоя в мерцедеса, че се отсвитках в мантинелата. Е за това сега лежим тука, целия в бинтове. А ти кво си пострадал? - Абе и аз на магистралата начи. Джиткам си към Пловдив и изведнъж некъв Трабант ме изпреварва. Начи помислих си, че съм спрел и слезнах от колата... Эаекът решил да ходи на бар. Пред бара гледа 1 мравка, стъпква я, влиэа в бара и си поръчва 1 боэа. Иэпива я на екс и се прибира вкъщи. Ляга си, прави си 1 чекия и си каэва доволен: - Ей това е живота - убийства, алкохол и секс!!! Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка. Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят. Минали един, втори, трети ден, а на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не можал да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал: - Ще те ям. А механика му казал: - Ако се развали самолета, няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота: - Ще те ям. - Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу... Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал: - Охо, поне теб мога да изям. А тя му отговорила: - Ако искаш теб да те ебат тия двамата до София яж ме. Лекарят започва да пише рецептата и пита циганката: - Как се казваш? - Айше. - Кажи фамилия. - Фамилия, докторе.