Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Такси "Нострадамус". Ние сами ще ви звъннем!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Снощи се прибрах по-рано вкъщи и, представи си, заварих жена си с един италианец! - И какво му каза? - Какво да му кажа? Да не би да знам италиански!
Семейни
03.10.2017
2,794 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор към пациент: - Трябва веднага да започнете диета. Никакво месо, цигари, кафе, алкохол, жени, шоколад, секс, танци. И най-важното - радвайте се повече на живота, давайте го по-весело!
На пресконференция млада журналистка пита Иван Костов: - Кажете, какво е положението, общо взето? - Ами, общо взето, каквото е било общо, вече е взето...
Трима приятели пътували със самолет, но горивото свършило. - Приятели, имаме само два парашута. Нека аз да взема единия, защото имам деца и семейство които трябва да храня. - Добре, скачай. Скочил първия. - Вземай парашута и ти също скачай. - А, не. Няма да те оставя да умреш. - Няма, аз ще скоча след теб. - Как.Нали остана само един парашут? Нали Иван вече скочи. - Аз на Иван му дадох торбата с храна. Нали имал семейство да храни.
Братът на Иванчо отишъл при майка си и казал: - Мамо, батко пак ми лепна шамарче. А майката отговорила: - А ти защо не му лепна също шамарче? - Защото нямам лепило.
Screen saver за телевизора: изгася се екрана, ако в продължение на 5 минути не е натиснат бутон на дистанционното...