Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съпругата: - Знаеш ли, скъпи, ще се наложи да бъдем по-предпазливи, когато говорим в присъствието на Тонито. Тя вече порастна, започва да разбира и ми задава неудобни въпроси. - Какви например? - Например, защо съм се омъжила за тебе.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Кои са най-важните седем години в живота на една блондинка? - От първи до трети клас.
Блондинки
03.10.2017
3,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
Скъпи Дядо Коледа! Много, много искам кученце тази година. Моля те, моля, МОЛЯ, МОЛЯ да ми подариш кученце!? Иванчо. Иванчо, твоето дуднене и мрънкане може да мине при твоите родители, но при мен няма да мине. Отново ще получиш пуловер. Дядо Коледа.
- От какво се оплаквате, госпожице? - Имам комплекс за малоценност..! - Така ли? - Непрекъснато ми се струва, че не съм толкова красива, колкото ми се струва. - Вината е в огледалата, госпожице. Просто красотата ви е неотразима!
Не спори с никой, който е на половин литър ракия пред теб.
На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и пожарникарите го хванали, хвърлили друго и ония пак го хванали, хвърлили едно негърче и пожарникарите дръпнали платнището, детето естествено се утрепало. И пак така, хвърлят ония деца, като хвърлят негърче и пожарникарите дърпат платното и то се утрепва. По едно време единия се провикнал на горе: — Абе, тия изгорелите изобщо не ги хвърляйте.
Мъж го прибрали във затвора. Настанили го във една килия със един много як негър и мъжът го фаналого страх от негъра. Минали се 1, 2, 3 дни и нищо негърът си седял кротко и него закачал. На четвъртия ден обадил негърът попитал мъжът: -Искаш ли да поиграем на една игра? Мъжът попитал: -Каква игра? Негърът му отговорил: -На майка и баща. Ти кои искаш да бъдеш? -Еми аз ще съм бащата та. отговорил мъжът притеснен. -Тогава ела да лапаш големия черен х/уй на мама.